Nové zakázky

10.8.2017 - PMP Montex s.r.o.  

Podpis smlouvy se společností PMP Montex s.r.o. na dodávku a implementaci informačního systému Asseco HELIOS Orange. Společnost PMP Montex s.r.o. poskytuje služby v oblasti montáží, rekonstrukcí a oprav technologických celků, modernizaci výrobních zařízení, rekonstrukcí strojních zařízení a údržby. 

 
13.6.2017 - LUCRON GROUP a.s.  

Podpis smlouvy se společností Lucron Group a.s. na dodávku a implementaci integrovaného informačního systému Asseco HELIOS Orange a RSV – Řízení stavební výroby. 

 
9.5.2017 - MOSTÁRNA LÍSKOVEC spol. s r.o  

Implementace Helios Orange byla úspěšně ukončena. Společnost Mostárna Lískovec tak nyní může díky novému informačnímu systému úspěšně řídit svou výrobu. 

 
4.11.2016 - PRACOVNÉ ODEVY ZIGO s.r.o  

Podpis smlouvy a zahájení implementace Helios Orange s propojením na e-shop. Firma se zabývá výrobou a prodejem kompletního sortimentu osobních pracovních pomůcek pro všechny profese. Díky profesionálnímu přístupu a kvalitním službám se podařilo jej prosadit na trhu a momentálně patří mezi největší a nejúspěšnější firmy, podnikající v odvětví OOOP. 

 
1.5.2016 - 4.10.2016- SANTA-TRANS S.R.O. A SANTA-TRANS SK S.R.O.  

Zahájili jsme implementaci systému Helios Orange se současným zajištěním integrace se specializovaným dopravním systémem LORI ve společnostech SANTA-TRANS s.r.o. a SANTA-TRANS SK s.r.o., což jsou dceřiné společnosti firmy Kofola a.s. V obou společnostech budou pomocí systému Helios Orange komplexně řešené oblasti ekonomiky, servisu a skladu. Na zefektivnění schvalovacích procesů bude využita naše aplikace WEB PORTÁL.

 
7.9.2016 - SGM, A.S.  

Společnost SGM ROUTE patří v současnosti mezi špičky logistických firem. Její stěžejní aktivitou je doprava a spedice, kterou zajišťuje v rámci celé Evropy. Zahájili jsme implementaci systému Helios Orange s cílem komplexně vyřešit všechny procesy této společnosti.

 

 
10.8.2016 - MOSTÁRNA LÍSKOVEC SPOL. S R.O.  

Podpis smlouvy a zahájení implementace systému Helios Orange s důrazem na oblast výroby. Společnost Mostárna Lískovec je tradičním výrobcem dílů pro lodě, jeřáby a strojírenský průmysl.

 

 
1.5.2016 - REMBRANDTIN S.R.O.  

Rembrandtin, evropský lídr v oblasti barev a nátěrů, řídí svůj byznys pomocí systému Helios Orange. Úspěšně jsme zvládli fúzi našeho současného zákazníka Chedo s.r.o se společností Rembrandtin s.r.o.

 
7.1.2016 - NIKOMI s.r.o.  

Zahájení implementace Helios Orange ve společnosti, zabývající se zakázkovou, malosériovou a sériovou výrobou strojírenských výrobků a průmyslových konstrukcí.

 

  
 
 
 
 

 

 

 

 

HELIOS Orange - ERP systém

Ruce Helios 330Více o informačním systému HELIOS Orange

HELIOS Orange je technologicky vyspělý informační a eko- nomický systém zefektivňující všechny běžné i vysoce specializované firemní procesy. Poskytuje vám dokonalý a aktuální přehled o situaci na trhu i uvnitř podniku, automatizaci rutinních operací, zefektivňování provozu, snižování nákladů a účinnou komunikaci. V mnoha úspěšných firmách již řadu let pomáhá managementu v řízení všech potřebných oblastí, včetně např. CRM. Zjistěte, jak by mohl pomoci i vám!

 

Jaký je HELIOS Orange systém?

Přínosy pro menší firmy

Menší firmy ocení analytický rozsah informačního systému bez nutnosti jakýchkoliv úprav či dodatečně vyvíjených prvků navyšujících cenu a prodlužujících dobu instalace systému. Velkou výhodou pro menší firmy je možnost pořízení modulů a oblastí, které opravdu potřebují, což výrazně snižuje investici do informačního systému. V případě růstu firmy nabízí informační a ekonomický systém HELIOS Orange rozšíření o specializované oblasti a návazná řešení a zvýšení počtu uživatelů pracujících v systému.

Přínosy pro středně velké firmy

Středně velké společnosti oceňují především množství specializovaných oblastí a návazných řešení, které umožňují pokrytí procesů ve firmách podnikajících v různých oborech a odvětvích. Samozřejmostí u tohoto typu informačního systému je možnost jeho přizpůsobení specifickým potřebám a požadavkům řízení těchto firem. Pro správnou implementaci software nabízíme spolu s autorizovanými partnery vyškolené a certifikované konzultanty, kteří jsou připraveni vyřešit požadavky a dotazy uživatelů ze všech oborů a odvětví.

 

Vyspělá technologie pro všechny

Technologie client/server, na které je tento ERP a ekonomický systém vystavěn, zajišťuje dostatečnou stabilitu a bezpečnost dat pro všechny typy firem. Výhradní použití MS SQL serveru zajišťuje maximální rychlost a neomezenou práci s uloženými daty. Středně velké firmy ocení robustnost systému, kvalitu databázového stroje a další nástroje, které společnost Microsoft dodává k serveru MS SQL. Menší firmy ocení nadčasový informační systém a použitím databázového stroje MSDE výrazně sníží náklady vložené do pořízení informačního systému.

Komplexní informační a ekonomický systém s řadou oborových řešení

Každý obor podnikání je jedinečný a vyžaduje specifické funkce systému. Snažíme se proto informační a ekonomický systém co nejlépe přizpůsobit potřebám jednotlivých zákazníků. Vývojoví partneři Asseco Solutions pronikají do mnoha odvětví, shromažďují poznatky z praxe, sledují současné trendy a vytvářejí vysoce specializované moduly. Informační a ekonomický systém HELIOS Orange tak dnes pokrývá široký okruh oborů a poskytuje vysoký uživatelský komfort a rychlý přístup k informacím potřebným pro vaše správná rozhodnutí, např. pomocí CRM a nebo Business Intelligence.

Firmy střední velikosti

Helios je nejrozšířenější informační systém
v segmentu středně velkých firem.

 

graf1

Hodnoceno 62 all-in-one ERP systémů nasazených
ve středně velkých organizacích v ČR v roce 2011. 

Firmy 50 až 250 zaměstnanců

Helios je nejrozšířenější informační systém
v segmentu firem 50 až 250 zaměstnanců

 

graf2

Tento segment zahrnuje 7 324 referencí.
(Zdroj CVIS 2012)

Školení Helios

AKTUÁLNÍ NABÍDKA  ŠKOLENÍ 

 

11.04.2018 - Ostrava

Program školení:
Základní ovládání Helios Orange

Místo:   First information systems, s.r.o., Kalvodova 2, Ostrava 
Čas:     9:00 – 13:00
Cena:   1 200 Kč (bez DPH)

 

12.04.2018 - Ostrava

Program školení:
Majetek

Místo:   First information systems, s.r.o., Kalvodova 2, Ostrava 
Čas:     9:00 – 13:00
Cena:   1 400 Kč (bez DPH)

 

17.04.2018 - Ostrava

Program školení:
Fakturace, banka, pokladna

Místo:   First information systems, s.r.o., Kalvodova 2, Ostrava 
Čas:     9:00 – 13:00
Cena:   1 800 Kč (bez DPH)